Pedagogičtí pracovníci


Jméno Předmět Email Telefon
Mgr. Yvona Bůžková Ředitelka školy, Chemie Buzkova@szeskostelec.cz +420 739 624 647
Ing. František Adamec Zástupce ředitelky školy, ICT (ICT koordinátor školy) Adamec@szeskostelec.cz +420 702 004 366
Ing. Iva Petrláková Zástupkyně ředitelky školy, Ekonomické předměty Petrlakova@szeskostelec.cz + 420 728 758 472
Ing. Jaroslav Hladík Vedoucí učitel praxe,
Odborné předměty 
Hladik@szeskostelec.cz +420 733 132 624
Roman Adámek Odborné předměty a odborný výcvik SOU Adamek@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Petra Anderlová Kynologie Anderlova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Marta Bělková Český jazyk, občanský výchova Belkova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Bohuslava Bezdíčková Chemie, monitoring, technologické procesy Bezdickova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Eva Diblíková Výchovná poradkyně, Chovatelské předměty Diblikova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Pavel Hejčl Odborný výcvik, odborné předměty SOU Hejcl@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Kristýna Hostinská Angličtina Hostinska@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Jaroslav Chaloupka Učitel odborného výcviku Chaloupkaj@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Sylva Chaloupková Informační a komunikační technologie, matematika Chaloupkova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Eva Jandová Učitelka odborného výcviku Jandova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Světla Jelenová Angličtina Jelenova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Vasil Koljaděnko Angličtina Koljadenko@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Milena Kracíková Pěstování rostlin, geologie a pedologie Kracikova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
PaedDr. Ladislav Miček Dějepis, zeměpis, ruština, český jazyk Micek@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Iva Mňuková Odborné předměty   +420 494 323 711
Ing. Mgr. Vlasta Novohradská Chovatelské předměty, praxe Novohradska@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Petr Novotný Tělocvik, biologie Novotny@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Pavel Prášek Český jazyk, němčina, občanská nauka Prasek@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Pavla Sejtková Ekonomické předměty Sejtkova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Miloslav Schuma Odborné elektrotechnické předměty Schuma@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Iva Slováková Školní metodik prevence, odborné ekologické předměty, biologie Slovakova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Švorc Roman Odborný výcvik, základy mechanizace Svorc@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Milan Všetička Matematika, informační a komunikační technologie, fyzika Vseticka@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Dušana Wittichová Ekologická praxe, myslivost, lesnictví, odborné ekologické předměty Wittichova@szeskostelec.cz +420 494 323 711

Nepedagogičtí pracovníci

 

Jméno Funkce Email Telefon
Petra Marklíková Vedoucí vychovatelka Marklikova@szeskostelec.cz +420 601 365 527
Jarmila Martínková Vychovatelka DM  Martinkova@szeskostelec.cz +420 731 574 466
Libuše Krsková Vychovatelka DM  Martinkova@szeskostelec.cz +420 731 574 466
Lucie Malá Vychovatelka DM  Martinkova@szeskostelec.cz +420 731 574 466
Ing. Dagmar Dedková Hospodářska školy Dedkova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Zdena Svobodová Mzdová účetní Svobodova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Alena Padriánová Účetní, fakturace Padrianova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Jaroslava Doležalová Sekretariát Dolezalova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Iva Hanušová Vedoucí školní jídelny Hanusova@szeskostelec.cz +420 739 720 026
Jaroslav Malec Školník Malec@szeskostelec.cz +420 601  365 495

Zpět na kontakty