Pedagogičtí pracovníci


Jméno Předmět Email Telefon
Mgr. Yvona Bůžková Ředitelka školy, chemie Buzkova@szeskostelec.cz +420 739 624 647
Mgr. Sylva Chaloupková Zástupkyně ředitelky školy, matematika Chaloupkova@szeskostelec.cz +420 607 147 146
Ing. František Adamec Vedoucí učitel pro CHKT, ICT (ICT koordinátor školy) Adamec@szeskostelec.cz +420 702 004 366
Ing. Jaroslav Hladík Vedoucí učitel praxe, odborné předměty Hladik@szeskostelec.cz +420 733 132 624
Petra Anderlová Kynologie Anderlova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Jan Bělka Chovatelské předměty, praxe Belka@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Marta Bělková Výchovná poradkyně, český jazyk, dějepis, občanská výuka Belkova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Libor Ehl Odborné předměty Ehl@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Tomáš Ehl Odborné předměty a odborný výcvik SOU Ehlt@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Pavel Hejčl Odborný výcvik, odborné předměty SOU Hejcl@szeskostelec.cz +420 725  399 241 
Mgr. Gabriela Holendová Chemie, matematika Holendova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Kristýna Hostinská Angličtina Hostinska@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Jaroslav Chaloupka Učitel odborného výcviku Chaloupkaj@szeskostelec.cz +420 725 399 238
Ing. Radka Kalousková Ekonomie, Anglický jazyk Kalouskova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Petr Kaňka Matematika Kanka@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Martin Kapucián Fyzika, odborné předměty Kapucián@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Zdeněk Kováříček Odborný výcvik, praxe, základy mechanizace Kovaricek@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Gabriela Krtičková Anglický jazyk, Krtickova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Tereza Lásková Anglický jazyk, ruský jazyk, občanská nauka Laskova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
PaedDr. Ladislav Miček Dějepis, ruština, český jazyk Micek@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Dagmar Mlatečková Chovatelské předměty, pěstování rostlin, ruština Mlateckova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Iva Malá Mňuková Školní metodik prevence, odborné předměty Mnukova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Naděžda Nováková Fyzika, odborné předměty Novakova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Mgr. Vlasta Novohradská Chovatelské předměty, praxe Novohradska@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Petr Novotný Tělocvik, biologie Novotny@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Iva Petrláková Ekonomické předměty Petrlakova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Zdeněk Pešek Odborný výcvik Pesek@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Pavel Prášek Český jazyk, němčina, občanská nauka Prasek@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Miloslav Schuma Odborné elektrotechnické předměty Schuma@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Švorc Roman Odborný výcvik, základy mechanizace Svorc@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Pavel Tomáš Chladicí zařízení, IKT Tomas@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Dušana Wittichová Environmentální poradkyně, ekologická praxe, myslivost, lesnictví, odborné ekologické předměty Wittichova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Jan Zemen Tělocvik Zemen@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Petra Makrlíková Vedoucí vychovatelka Makrlikova@szeskostelec.cz +420 601 365 527
Dana Motyčková – Víchová Vychovatelka DM  Motyckova@szeskostelec.cz +420 731 574 466
Pavlína Jirušková Vychovatelka DM  Jiruskova@szeskostelec.cz +420 731 574 466
Kateřina Felcmanová Vychovatelka DM  Felcmanova@szeskostelec.cz +420 731 574 466
Martina Bašová Vychovatelka DM  Basova@szeskostelec.cz +420 731 574 466

Nepedagogičtí pracovníci

Jméno Funkce Email Telefon
Bc. Miroslava Novotná Hospodářka školy Novotna@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Eva Hynková Účetní, fakturace Hynkova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Jana Ontlová Sekretariát Ontlova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Jana Čapková DiS. Účetní Capkova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Iva Hanušová Vedoucí školní jídelny Hanusova@szeskostelec.cz +420 739 720 026
Michal Vik Správce budov, vedoucí provozu Vik@szeskostelec.cz +420 702 090 631
Tomáš Vacek Školník, údržbář Vacek@szeskostelec.cz +420 601 565 796
Lubomír Mlejnek Údržbář Mlejnek@szeskostelec.cz +420 606 776 776
Eva Macháčková Správce ubytovny, Havlíčkova 171 eva.Machackova11@seznam.cz +420 602 694 277
Jan Vokulič Údržbář Vokulic@szeskostelec.cz +420 777  651 394

Zpět na kontakty