Pedagogičtí pracovníci


Jméno Předmět Email Telefon
Mgr. Yvona Bůžková Ředitelka školy, Chemie Buzkova@szeskostelec.cz +420 739 624 647
Ing. František Adamec Zástupce ředitelky školy, ICT (ICT koordinátor školy) Adamec@szeskostelec.cz +420 702 004 366
Ing. Iva Petrláková Ekonomické předměty Petrlakova@szeskostelec.cz + 420 728 758 472
Ing. Jaroslav Hladík Vedoucí učitel praxe,
Odborné předměty
Hladik@szeskostelec.cz +420 733 132 624
Roman Adámek Odborné předměty a odborný výcvik SOU Adamek@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Petra Anderlová Kynologie Anderlova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Jan Bělka Chov zvířat, základy mechanizace, Belka@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Marta Bělková Český jazyk, občanský výchova Belkova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Bohuslava Bezdíčková Chemie, monitoring, technologické procesy Bezdickova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Eva Diblíková Výchovná poradkyně, Chovatelské předměty Diblikova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Pavel Hejčl Odborný výcvik, odborné předměty SOU Hejcl@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Kristýna Hostinská Angličtina Hostinska@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Jaroslav Chaloupka Učitel odborného výcviku Chaloupkaj@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Sylva Chaloupková Informační a komunikační technologie, matematika Chaloupkova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Eva Jandová Učitelka odborného výcviku Jandova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Petr Kaňka Matematika, fyzika, IKT Kanka@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Vasil Koljaděnko Angličtina Koljadenko@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Zdeněk Kováříček Odborný výcvik, základy mechanizace, stroje a zařízení Kovaricek@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Milena Kracíková Pěstování rostlin, geologie a pedologie Kracikova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
PaedDr. Ladislav Miček Dějepis, zeměpis, ruština, český jazyk Micek@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Dagmar Mlatečková Chov zvířat, pěstování rostlin Mlateckova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Iva Mňuková Metodik prevence, odborné předměty Mnukova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Mgr. Vlasta Novohradská Chovatelské předměty, praxe Novohradska@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Petr Novotný Tělocvik, biologie Novotny@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Zdeněk Pešek Odborný výcvik, základy mechanizace, elektrické stroje a přístroje Pesek@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Pavel Prášek Český jazyk, němčina, občanská nauka Prasek@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Miloslav Schuma Odborné elektrotechnické předměty Schuma@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Švorc Roman Odborný výcvik Svorc@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Mgr. Milan Všetička Matematika, informační a komunikační technologie, fyzika Vseticka@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Ing. Dušana Wittichová Ekologická praxe, myslivost, lesnictví, odborné ekologické předměty Wittichova@szeskostelec.cz +420 494 323 711

Nepedagogičtí pracovníci

Jméno Funkce Email Telefon
Petra Makrlíková Vedoucí vychovatelka Makrlikova@szeskostelec.cz +420 601 365 527
Jarmila Martínková Vychovatelka DM  Martinkova@szeskostelec.cz +420 731 574 466
Lenka Vaňková Vychovatelka DM  Vankova@szeskostelec.cz +420 731 574 466
Luděk Ruprich Vychovatel DM  Ruprich@szeskostelec.cz +420 731 574 466
Bc. Miroslava Novotná Zástupkyně ředitelky pro ekonomiku a provozní činnost Novotna@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Jana Čapková, DiS. Účetní Capkova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Alena Padriánová Účetní, fakturace Padrianova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Jana Ontlová Sekretariát Ontlova@szeskostelec.cz +420 494 323 711
Iva Hanušová Vedoucí školní jídelny Hanusova@szeskostelec.cz +420 739 720 026
Jaromír Malec Pracovník údržby Malec@szeskostelec.cz +420 601  365 495
Václav Kopřiva Údržbář Udrzba@szeskostelec.cz +420 601  365 495

Zpět na kontakty